Jak zbudować zwycięskiej baseballu

Jak zbudować zwycięskiej baseballu

Dla trenera, pierwszy dzień praktyki baseball jest szansa, aby pozostawić niezatarte wrażenie na zespole i ustawić dźwięk na cały sezon. Gracze i rodzice byli przewidywanie pierwszy dzień praktyce przez długi czas, szczególnie tych, którzy są nowicjuszami w programie. http://www.zakładybukmacherskie.net/ Spekulacja ma się ku końcowi. Co chcesz, rodzice i zawodnicy myśleć po pierwszym dniu?

Pierwsza okazja, aby wysiąść na pozytywny początek to aby pokazać, że są organizowane. Cały sprzęt powinien być gotowy i czeka. O ile to możliwe, formalności zostały załatwione z wyprzedzeniem. Trening rozpoczyna się w momencie, jest zaplanowane na początek, a segmenty xn--zakadybukmacherskie-7fd.net/bonus/ praktyki są wyraźnie po plan.

Być może, jeśli jesteś trenerem weteran można latać w siedzibie spodnie. Większość z nas trzeba usiąść i plan praktyką niemal z minuty na minutę. Wizualizuj, jak chcesz praktyka, aby przejść; napisać swój plan w dół; opublikować go w ławce lub obszaru ziemianka. Podążaj za tym!

Twój plan nie musi być skomplikowane. Może to po prostu przeczytać:

Spotykać się
Stretch / Run
Rzucać
praktyka mrugnięcia
Fielding Practice
Baza działa
Spotykać się

Dodaj razy złamać swoich zawodników na mniejsze grupy, należy określić poszczególne ćwiczenia. Istnieją setki sposobów, aby twój plan bardziej szczegółowe, xn--zakadybukmacherskie-7fd.net/expekt/ ale w dolnej linii jest: Organizacja równa wiarygodności. Mówi: „Wiem, co robię, mam plan, dostać się do programu.”

Innym wrażenie chcesz zostawić to

Innym wrażenie chcesz zostawić to, że prowadzisz demokracji autorytarnej. Ustalić, że jesteś odpowiedzialny za ten zespół. Bądź wierny swoimi wartościami i niech pokazują od razu. Jeśli chcesz graczom całkowicie skoncentrować się na swojej pracy, to nie pozwalają im rozmawiać o wszystkim z wyjątkiem baseball podczas ćwiczeń . Bądź stanowczy w sposób nie uwłaczający sposób. Należy unikać xn--zakadybukmacherskie-7fd.net/sportingbet/ stosowania sarkazmu. Ustalić swoje uprawnienia w sposób, który komunikuje się uczciwą wytrzymałość.

W tych ramach można też demokratyczne. Bardzo ważne jest, aby nie odtwarzać ulubione. Traktuj wszystkich tak równo jak to tylko możliwe. Daj każdy hitter, niezależnie od umiejętności, taką samą liczbę huśtawki. (W rzeczywistości, gdy zaczyna się sezon to jest dobry pomysł, aby dać graczom ławce WIĘCEJ huśtawki niż bywalców. Akcentów które prowadzą do jedności zespołu, ponieważ pokazuje, że dba o każdego gracza.) Znajdź coś pochwały na temat każdego gracza każdego dnia. Dla trenera, który ma dziecko w zespole, te czynniki są niezwykle ważne. Nic nie niszczy jedność zespołu szybciej niż rodzic dając preferencyjne traktowanie syna lub córkę.

Wreszcie zdecydować, jak chcesz współpracować z rodzicami

Wreszcie zdecydować, jak chcesz współpracować z rodzicami. Bądź profesjonalny, być uprzejmy, ale należy być ostrożnym. Wielu rodziców szuka „In” z wami, które mogą przekształcić się w grę czasu dla swoich dzieci. Jasno wynika, że ​​czas odtwarzania, zwłaszcza na starszych poziomach, zostanie ustalona przez który zdobywa pracę w uczciwej konkurencji. Jasno wynika, że ​​dajesz swoje życie społeczne / wolny czas trenować swoje dzieci i oczekują dzieci w każdej praktyce, i sprawiają, że jasne, że pozytywne uczestnictwo w praktyce jest czynnikiem czasu gry. Zrealizują swojej filozofii.

Pierwszy dzień lub w pierwszym tygodniu, w praktyce nie jest to wszystko i na koniec wszystkie swoje sezonu, ale jeśli nie chcesz tracić czasu na odkręcenie zły start, trudno myśleć o wrażeniu chcesz zostawić po rozpoczęciu praktyki ,

Trener Mark jest właścicielem www.baseballbeforeweknewit , blog opowiada o nic, ale baseball. Został trenerem od 2008 roku, czytać i oglądaliśmy mnóstwo filmów, w jaki sposób wydobyć najlepszy w zespole i graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *